Judoclub Herk-Sport

LogoHerkSport

Vragen & info: kevinmoons92 @hotmail.com

BMK Solutions  website op maat

´╗┐

Archief:


Bernd Lemmens werd in 2010 Limburgs, Vlaams en Belgisch kampioen bij de kadetten in de gewichtsklasse -34kg!

Bernd2010


Na een periode van hard werken en veel oefenen behaalden Veerle op 20 september 2009 en Kevin op 21 maart 2010 hun zwarte gordel!

V&KZwart2010


Na vele maanden keihard werken behaalde Tine op 13 mei 2007 haar zwarte gordel!

TineZwart2010


Veerle 1ste plaats bij Trofee "Opdedrynck", kadetten 2006!

VeerleOpdedrynck2006


Op 22 mei 2006 behaalde Inge Denis en Luis-Alberto Poesmans, na vele maanden hard zwoegen, hun zwarte gordel!

IngeLuisZwart2006


Kampioenen

We hebben het voorrecht gehad, ondanks dat we een kleine club zijn, toch enkele Limburgse Kampioenen voor te brengen door de loop van de jaren. Dit bewijst dat er toch een goede arbeid wordt gedaan in onze kleine club en we hopen dat we nog veel navolging van deze erelijst krijgen. Voor de correctheid even een opsomming:

1974:Philtjens Danny + 2de plaats Nationaal en Philtjens Mark

1976:Stiers Jos + 1ste plaats Regionaal

1978:Philtjens Mark

1982: Vos Francis

1989 en 1992: Reekmans Bart

1993: Bijnens Sigrid

2003: Ligot Stephanie, Poesmans Luis-Alberto en Bollen Jeroen + 3de plaats Regionaal + 3de plaats Nationaal

2004: Ligot Stephanie + 2de plaats Regionaal + 3de plaats Nationaal

2005: Poesmans Luis-Alberto en Bollen Jeroen

2006: Lemmens Veerle + 1ste plaats Regionaal + 3de plaats Nationaal

2007: Lemmens Veerle+2de plaats Regionaal+2de plaats Nationaal, Berx Stef+3de plaats Regionaal, Denis Inge

2008: Lemmens Veerle+ 3de plaats Regionaal, Steegen Tine(2de pl)+3de plaats Regionaal(senioren)

2009: Steegen Tine (junioren), Denis Robin, Steegen Tine + 3de plaats Regionaal (senioren)

2010: Lemmens Bernd (kadetten) Provinciaal & Regionaal & Nationaal kampioen!, Lemmens Veerle (senioren) 2de Provinciaal en Regionaal + 3de Nationaal, Steegen Tine (senioren) 3de Provinciaal.


Jeugdcriterium

2002: Kadetten heren: 1ste plaats: Poesmans Luis-Alberto

Kadetten Dames: 4de plaats: Denis Inge

2003: Pupillen meisjes: 3de plaats: Lemmens Veerle

Pupillen jongens: 1ste plaats: Denis Robin

Kadetten meisjes: 2de plaats: Denis Inge

Kadetten jongens: 1ste plaats: Bollen Jeroen - 2de plaats: Poesmans Luis-Alberto

2004: Pupillen jongens: 5de plaats: Manshoven Toon

Miniemen meisjes: 3de plaats: Lemmens Veerle

Miniemen jongens: 5de plaats: Denis Robin

Beloften meisjes: 1ste plaats: Ligot St├ęphanie - 2de plaats: Denis Inge

2005: Pupillen meisjes: 5de plaats: Bammens Elisa

Miniemen meisjes: 1ste plaats: Lemmens Veerle

Miniemen jongens: 2de plaats: Denis Robin

Beloften meisjes: 2de plaats: Denis Inge

Beloften jongens: 4de plaats: Poesmans Luis-Alberto

2006: Pupillen meisjes: 4de plaats: Bammens Elisa

Kadetten meisjes: 1ste plaats: Lemmens veerle

Beloften meisjes: 2de plaats: Steegen Tine

2007: Pupillen jongens: 5de plaats: Denis Ruben

Kadetten meisjes: 2de plaats: Lemmens Veerle

Kadetten jongens: 3de plaats: Berx Stef

2008: miniemen meisjes: 3de plaats: Bammens Elisa

kadetten jongens: 5de plaats: Moons Robin

beloften meisjes: 1ste plaats: Lemmens Veerle

beloften jongens: 5de plaats: Moons Kevin

2009: Kadetten meisjes: 3de plaats: Bammens Elisa

Kadetten jongens: 5de plaats: Lemmens Bernd

beloften meisjes: 3de plaats: Lemmens Veerle